Haven kondigt lancering aan van vier nieuwe privé-activa: xGOLD, xSILVER, xCNY en xEUR

We zijn verheugd om een beslissing aan te kondigen om vier nieuwe privéactiva op het netwerk van Haven te lanceren: xGOLD, xSILVER, xEUR en xCNY.

De aankondiging van vandaag is een belangrijke mijlpaal waar ons team op heeft gewacht sinds het begin van de ontwikkeling van Haven. We zijn verheugd om een beslissing aan te kondigen om vier nieuwe privéactiva op het netwerk van Haven te lanceren: xGOLD, xSILVER, xEUR en xCNY.

Na uitgebreide discussie binnen onze gemeenschap en ons team, hebben we besloten dat xGOLD, xSILVER, xCNY en xEUR de vier meest kritische en praktische privéactiva zijn die door Haven-gebruikers en -investeerders over de hele wereld worden geëist. Als gevolg hiervan zullen deze middelen live worden toegevoegd aan het netwerk van Haven kort nadat de upgrade naar v0.16 is voltooid.

xGOLD en xSILVER geven Haven-gebruikers de mogelijkheid om hun vermogen privé op te slaan in activa die veilig en waardevol zijn als afdekking tegen economische onzekerheid en wereldwijde valuta-inflatie. Met xGOLD en xSILVER kan iedereen met volledige privacy in het Haven-ecosysteem investeren in een edelmetaal. Allemaal met een paar klikken om uw activa in de Haven Vault in te wisselen.

xCNY en xEUR zullen nieuwe kansen creëren voor onze groeiende gemeenschap van Haven-gebruikers, investeerders en platforms in Europa en Azië. Als de eerste valuta's die na xUSD aan het netwerk worden toegevoegd, zullen xCNY en xEUR dienen als een fundamentele troef voor het ecosysteem van Haven terwijl we eraan werken om de toegang tot financiële privacy over de hele wereld uit te breiden.

Als team en community blijven we aanvullende xAssets bespreken die naast xGOLD, xSILVER, xCNY en xEUR kunnen worden gelanceerd, en we kijken ernaar uit om aanvullende aankondigingen te delen wanneer ze klaar zijn.

nl_NL_formalNederlands (Formeel)